Witamy w Sklepie Internetowym Trysja


Od początku działalności w 2006 roku w Trysja Comp stawiamy na najnowsze technologie, zapewniające najwyższe zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie się rozwijamy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zapewnić specjalistyczne doradztwo w sprawie sprzętu komputerowego.


Oferujemy komputery stacjonarne projektowane i konfigurowane wyłącznie przez nas, co daje nam możliwość dokładnego dopasowania zestawu pod indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Zawsze jesteśmy otwarci na ich sugestie i potrzeby, ze swojej strony gwarantując rzetelne podejście do każdego zamówienia i zapytania.

Poza zestawami typu desktop w naszej ofercie znajdują się podzespoły komputerowe, akcesoria, urządzenia peryferyjne, monitory oraz oprogramowanie. 

Tworząc nasze zestawy, wykorzystujemy podzespoły wyłącznie uznanych i sprawdzonych producentów, wśród których między innymi można wymienić firmy Gigabyte, ASUS, Intel, AMD, MSI, Kingston czy Modecom. Chcąc zapewnić naszym Klientom jak najlepszy sprzęt, na bieżąco śledzimy nowości ze świata IT, dopasowując oferowane produkty do dynamicznie zmieniających się wymagań technologicznych.


Zajmujemy się również profesjonalną naprawą komputerów, prowadząc od początku istnienia firmy serwis, zapewniający dokładną analizę i eliminację usterek. Przynosząc do nas swój komputer, możesz być pewien, że powierzasz go profesjonalnemu zespołowi informatyków, używającego nowoczesnego sprzętu diagnozującego. 


Dlaczego my?

sekcja-usp

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password