Produkty

Aktualności

Polecane chłodzenia CPU

Decydując się na zakup wydajnego lub podkręcanego procesora warto zadbać o jego kulturę pracy. Pomogą w tym polecane przez nas chłodzenia CPU.

 

Czytaj więcej ...Dysk SSD czy HDD, który wybrać?

Budując własny komputer jednym z wyborów do dokonania jest magazyn danych. Dyski SSD i HDD rywalizują ze sobą nie tylko oferowanymi...

 

Czytaj więcej ...Polityka Prywatności

Polityka prywatności


 1. Administratorem danych osobowych osób, które skorzystały z usług określonych z § 3 ust. 1 w tym osób którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w innych celach niż określonych powyżej są:

 1. Jacek Tryniszewski, którego głównym miejscem wykonywania działalności znajduje się przy ul. Josepha Conrada 15 a lok. 34 w Warszawie (01-922), NIP: 1180847507, adres zamieszkania: ul. Josepha Conrada 8/15 Warszawa.

 2. Konrad Lewandowski, którego głównym miejscem wykonywania działalności znajduje się przy ul. Josepha Conrada 15 a lok. 34 w Warszawie (01-922), NIP: 1180163708, adres zamieszkania: ul. Josepha Conrada 8 m/51 Warszawa.

- działającymi w ramach spółki cywilnej pod nazwa Trysja Comp.

 1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do korzystania z funkcjonalności Sklepu internetowego i oferowanych przez niego usług.

 2. Administrator danych osobowych pozyskane dane osobowe będzie przetwarzał wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Sklep internetowy z których skorzystała osoba przy czym użytkownik może wyrazić także odrębną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach innych niż w celu wykonania konkretnej usługi.

 3. Administrator danych osobowych oświadcza, iż podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie dla tych celów na jakie użytkownik wyraził zgodę.

 4. Każdy użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

 5. Usługodawca zapewnia odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez użytkowników, w szczególności uniemożliwiające dostęp do nich osobom trzecim lub ich przetwarzanie z naruszeniem przepisów prawa, zapobiegające utracie danych, ich uszkodzeniu lub zniszczeniu.

 6. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch. Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest prowadzenie sprzedaży za pomocą sklepu internetowego www.trysja.pl
 7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
 8. W celu usunięcia konta użytkownika należy skontaktować się z Administratorem danych osobowych przy pomocy formularza kontaktowego znajdującego się na stronie sklepu internetowego lub telefonicznie przy pomocy jednego z numerów telefonów podanych na stronie głównej sklepu internetowego.
 9. W celu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych należy poinformować o tym Administratora danych osobowych przy pomocy adresu e-mail: e-trysja@trysja.pl.
 10. Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednie do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza technicznie i organizacyjnie dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem, m.in stosowane są certyfikaty SSL (Secure Socket Layer). Zbiór zgromadzonych danych osobowych Klientów przechowywany jest na zabezpieczonym serwerze oraz dane chronią również wewnętrzne procedury Administratora z zakresu przetwarzania danych osobowych i polityki bezpieczeństwa informacji.
 11. Do zalogowania się na Konto, konieczne jest podanie loginu i hasła dostępu. Aby zapewnić stosowny poziom bezpieczeństwa, hasło dostępu do Konta istnieje w Sklepie wyłącznie w formie zaszyfrowanej. Ponadto, rejestracja i logowanie do Konta odbywa się w bezpiecznym połączeniu https. Komunikacja pomiędzy urządzeniem Klienta a serwerami, szyfrowana jest przy pomocy protokołu SSl.
 12. Administrator stosuje wszystkie niezbędne środki techniczne określone a rt. 25, 30, 32-34,35-39 RODO zapewniające zwiększoną ochronę i bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych Klientów.
 13. Administrator wskazuje jednocześnie, iż korzystanie z sieci Internet i usług świadczonych droga elektroniczną może wiązać się ze szczególnymi zagrożeniami teleinformatycznymi, takimi jak: obecność i działanie robaków internetowych, oprogramowania typu spyware lub malware, w tym wirusów komputerowych, jak również możliwość bycia narażonym na cracing lub phishing (łowienie haseł) i inne. Aby pozyskać szczegółowe i profesjonalne informacje odnośnie zachowania bezpieczeństwa w sieci Internet, Sprzedawca rekomenduje ich zasięgnięcie u podmiotów specjalizujących się w tego rodzaju usługach informatycznych.
 14. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amhitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA). Usługi te pomagają Administratorowi w analizie ruchu w Sklepie Internetowym, natomiast gromadzone dane przetwarzane w ramach wyżej wymienionych usług (tzw. dane eksploatacyjne, które uniemożliwiają identyfikację osoby) służą do generowania statystyk pomocnych w zarządzaniu Sklepem. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących (danych osobowych) osoby odwiedzające stronę Sklepu Internetowego. Administrator korzystając z powyższych usług w Sklepie Internetowym gromadzi takie dane jak źródła pozyskania odwiedzającyh Sklep Internetowy oraz sposoby ich zachowania na stronie Sklepu Internetowego, informacje na temat urządzeń i przeglądarek, z których odwiedzają stronę, IP oraz domenę, dane geograficzne oraz dane demograficzne i zainteresowania.
 15. Możliwe jest zablokowanie przez daną osobę udostępniania Google Analytics informacji o jej aktywności na stronie Sklepu Internetowego – w tym celu można zainstalować dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny na poniższej stronie: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Gigabyte

Asus

Masz pytanie ?

Zadzwoń

(22) 114 00 07, 509 900 897

lub

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe