Produkty

Aktualności

Polecane chłodzenia CPU

Decydując się na zakup wydajnego lub podkręcanego procesora warto zadbać o jego kulturę pracy. Pomogą w tym polecane przez nas chłodzenia CPU.

 

Czytaj więcej ...Call of Duty®: Black Ops 4 ze sprzętem ASUS!

Kup objęty promocją* produkt ASUS / ROG: komputer stacjonarny, kartę graficzną, monitor lub płytę główną wraz z procesorem Intel**, a...

 

Czytaj więcej ...Dysk SSD czy HDD, który wybrać?

Budując własny komputer jednym z wyborów do dokonania jest magazyn danych. Dyski SSD i HDD rywalizują ze sobą nie tylko oferowanymi...

 

Czytaj więcej ...Intel Coffee Lake 8700, 8400 i 8100 - co oferują te procesory?

Procesory Intel Coffee Lake i3-8100, i5-8400 i i7-8700 szturmem wbiły się na rynek i nawiązały równorzędną rywalizację z AMD. Za...

 

Czytaj więcej ...Karty graficzne GTX 1060 - porównanie niereferencyjnych modeli 6 GB

Wybór najbardziej optymalnej wersji karty graficznej nigdy nie był prosty. Sprawy nie ułatwiają rosnące ceny, dlatego też przedstawiamy wam...

 

Czytaj więcej ...O firmie

Od początku działalności w 2006 roku w Trysja Comp stawiamy na najnowsze technologie, zapewniające najwyższe zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie się rozwijamy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zapewnić specjalistyczne doradztwo w sprawie sprzętu komputerowego.

Oferujemy komputery stacjonarne projektowane i konfigurowane wyłącznie przez nas, co daje nam możliwość dokładnego dopasowania zestawu pod indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Zawsze jesteśmy otwarci na ich sugestie i potrzeby, ze swojej strony gwarantując rzetelne podejście do każdego zamówienia i zapytania.
Poza zestawami typu desktop w naszej ofercie znajdują się podzespoły komputerowe, akcesoria, urządzenia peryferyjne, monitory oraz oprogramowanie. 

Tworząc nasze zestawy, wykorzystujemy podzespoły wyłącznie uznanych i sprawdzonych producentów, wśród których między innymi można wymienić firmy Gigabyte, ASUS, Intel, AMD, MSI, Kingston czy Modecom. Chcąc zapewnić naszym Klientom jak najlepszy sprzęt, na bieżąco śledzimy nowości ze świata IT, dopasowując oferowane produkty do dynamicznie zmieniających się wymagań technologicznych.

Zajmujemy się również profesjonalną naprawą komputerów, prowadząc od początku istnienia firmy serwis, zapewniający dokładną analizę i eliminację usterek. Przynosząc do nas swój komputer, możesz być pewien, że powierzasz go profesjonalnemu zespołowi informatyków, używającego nowoczesnego sprzętu diagnozującego. 

Dlaczego my?
 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Gigabyte

Asus

Masz pytanie ?

Zadzwoń

(22) 114 00 07, 509 900 897

lub

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe