Zmieniamy się na lepsze

Zmieniamy się na lepsze

 
Świat technologii zmienia się nieustannie, dynamicznie poszerzając horyzonty, a wraz z nim zmieniają się potrzeby użytkowników. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prezentujemy zupełnie nową odsłonę sklepu internetowego Trysja Comp, ze zmienioną szatą graficzną oraz odświeżonym logo firmy.
 
 

 
Głównym założeniem było udostępnienie Państwu sklepu łatwego w obsłudze, przejrzystego, z szerokim asortymentem sprzętu ze świata IT. Zdając sobie sprawę ze zróżnicowanych preferencji Klientów, chcieliśmy umożliwić również złożenie własnego sprzętu komputerowego według indywidualnych potrzeb. W tym celu powstał łatwy w obsłudze konfigurator, w którym mogą Państwo dobrać odpowiednie podzespoły i skonstruować od podstaw własny zestaw.
 
 

 
Jesteśmy firmą, dla której satysfakcja Klienta stanowi priorytet. Cały czas poszerzamy oferowany asortyment, słuchając Państwa uwag i sugestii. Zgadzając się na otrzymywanie od nas informacji o ofercie, zapewniamy Państwu najszybszy dostęp do rabatów, promocji i wszelkich nowości. Zachęcamy także do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku, który tak jak strona, rusza z zupełnie odświeżoną działalnością. 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Gigabyte

Asus

Masz pytanie ?

Zadzwoń

(22) 114 00 07, 509 900 897

lub

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe